Adrio napisał(a):

|
...i wchodzi Lis który już w tym sezonie grał sporo, jest zgrany z obroną i patrząc po niektórych piłkach co dostaje od naszych obrońców to mu ufają.
|
Patrząc po niektórych piłkach co dostaje od przeciwników, to widać, że też mu ufają... ;-)
A tak naprawdę to bardzo podobna bramka padła w pamiętnym meczu Wisła-Parma, którą Kosa strzelił z wolnego na 1:1