Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1366
Stary 08.04.2019, 20:20
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
fajna ciekawostka , ale lepiej żeby piłkarze nie czytali tego przed meczem

tylko zwyciestwo !


ps ciekawa jest ta dywagacja która była wcześniej podniesiona , mianowicie co w sytuacji (jak wiadomo końcówka sezonu to multiliga i mecze o tej samej porze) gdy wypadną mecze nasz i żydów w tym samym czasie ?
W trakcie sezonu ulegl zmianie regulamin. Do tej pory tylko 1 i 2 klub po sezonie zasadniczym kończył rozgrywki meczem u siebie. Po zmianach zatwierdzonych już przez PZPN również 3 i 4 zespół zakończy sezon 2018/2019 meczem przed własną publicznością.

Nowy układ gier grupy mistrzowskiej:

31. kolejka: 1-3 5-7 2-4 6-8
32. kolejka: 7-1 3-5 8-2 4-6
33. kolejka: 1-2 3-4 5-6 7-8
34. kolejka: 4-1 2-3 6-7 8-5
35. kolejka: 1-5 4-8 2-7 3-6
36. kolejka: 8-1 5-4 6-2 7-3
37. kolejka: 1-6 2-5 3-8 4-7

Zagranie 2 spotkan w tym samym czasie mozliwe tylko w przedostatniej kolejce grupy mistrzowskiej. Pod warunkiem, ze Wisla i jude uplasuja sie na miejscach 5-8.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 08.04.2019 o godz. 20:31.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując