Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 08.04.2019, 19:29
Stolarczyk przeciez juz wypiął sie na Lisa ,bo bronić mial Buchalik od derbów ale ze to chodząca kontuzja znowu wracamy do wariantu z recznikiem na bramce.Z tym ze Buchalik tez jest cienki,ale mimo wszytsko czasem nam cos tam obronił.Natomiast Lis to ma nawet problem zeby poprawnie pilke zlapać.Jakby sie nie bawil w Michaela Jordana to moze 2 bramki Piast by nie zdobył.

Ale popieram kolege wyzej ,naprawde tą runde nalezy wziasc w [ ] -klamre i uznać ze trzeba bylo ją rozegrać a to nawet i 2 miesiace temu nie było pewne.Burdel i strach wtedy przelozyl sie na to ze ledwo skupilismy sie na pierwszej 11 ,nie mowiac o ławce.I teraz niejako to wyszlo,ale z drugiej strony nie mielismy na to wpływu.
Zatem nie bedzie grupy mistrzowskiej nie ma co płakać,jesli mamy juz utrzymanie w lidze.Teraz trzeba popatrzec do przodu jak to dobrze rozegrać ,w ktora strone mamy isc ,przydalo by sie lepiej szkolic młodziez.Nie ma wiekszej radosci jak jakis mlody wychowanek z krwi i kosci ktory zap*ierdala za Wisłe jakby mial zaraz ducha wyzianąć na boisku.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.04.2019 o godz. 19:47.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując