Barti napisał(a):

|
Porównanie Lisa do De Gea...myślę, że jest dumny hanysie...ile takich błędów De Geas zarejestrowałeś?
|
gdzie ja Ci ich obu jako bramkarzy porownuje? chyba wyraznie zaznaczylem, ze chodzi mi o sytuacje przy 1-szej bramce. Lało jak z cebra, wertepy tam gdzie stoi Lis jakby tam stado kretow urzedowalo i po prostu pilka odbila sie w nieprzewidywalny sposob. Zobacz na jakiej murawie i w jakich warunkach De Gea puscił ta piłkę. Po prostu kazdemu moze sie przydarzyc.