Grantar napisał(a):

|
Tak na ochłodę: Jesteście pewni że przy pierwszej bramce dało się przewidzieć kąt odbicia piłki ...?
|
No może być różnie, ale przy takim strzale bramkarz nie czeka na piłkę jak mu wpadnie do rąk tylko przed samym złapaniem robi ruch w jej kierunku. JAkby Lis tak zareagował to istnieje duża szansa, że przy nie złapaniu jej ta nie otarła by mu się o rękę i wpadła do bramki tylko odbiła by się przed niego lub gdzieś w bok