Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 08.04.2019, 14:14
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Tak na ochłodę: Jesteście pewni że przy pierwszej bramce dało się przewidzieć kąt odbicia piłki ...? Widziałem kilku topowych bramkarzy podobnie zdziwionych.
Babol przy drugiej bramce był raczej ewidentny ale 1 setkę Lisu wybronił.
Nie dramatyzujmy; może z Piastem to był ten najgorszy mecz w sezonie...
Jest tu trochę racji... to fakt - otworzył "koszyk" i tak skozłowała, że chyba nikt by tego nei obronił bo czas na rekacje wynosił 0.000001sekundy to fakt.... Przy drugiej to typowe wbicie sobei bramy... wypuszczenie piłki z rąk, przy gol też dzura poszła, ale chyba był przysłonięty.


EWIDENTNIE w tym meczu szczęście nam nie sprzyjało, mieliśmy dużego pecha...

1) Pustak Peszki
2) Sam na sam Kolara
3) Niewykorzystany karny Pietrzaka
4) Sam na sam Boguskiego
5) Kozioł ze zmianą kierunku
6) dziurawe łapy Lisa przed rogiem

Odpowiedz cytując