|
Tak na ochłodę: Jesteście pewni że przy pierwszej bramce dało się przewidzieć kąt odbicia piłki ...? Widziałem kilku topowych bramkarzy podobnie zdziwionych.
Babol przy drugiej bramce był raczej ewidentny ale 1 setkę Lisu wybronił.
Nie dramatyzujmy; może z Piastem to był ten najgorszy mecz w sezonie...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|