Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 08.04.2019, 13:43
max TS napisał(a):Wyświetl post
dokladnie tak. Nikt tylko nie wzial pod uwagi ze Lis jest 3 razy slabszy od Buchala.
Przesadzasz, bo Buchalik puszczał takie szmaty że aż ręce opadały, do tego ma tragiczną grę nogami. Co nie zmienia faktu że grałby zamiast Lisa (był naszym zabezpieczeniem na jego słabą postawę), ale złapał kontuzję zaraz po tym jak go zmienił. Pech. A nie stać nas na trzech bramkarzy na zbliżonym poziomie (zauważ że nie napisałem "dobrych", bo według mnie aktualnie my nie mamy dobrego bramkarza w składzie).

Nie ma tu raczej żadnego spisku, tylko taka jest teraz nasza polityka (promujemy graczy kosztem gry o wyższe pozycje w tabeli).

Teraz trzeba trzymać kciuki za Lisa, bo nie mamy sensownej alternatywy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.04.2019 o godz. 13:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując