max TS napisał(a):

|
dokladnie tak. Nikt tylko nie wzial pod uwagi ze Lis jest 3 razy slabszy od Buchala.
|
Nawet jeśli jest 3 razy słabszy (wg jakiegoś niepoliczalnego czynnika) to na ten moment ma jeden duży atut - nie jest szklany jak Buchalik, który przez 5 lat w Wiśle 3 spędził w gabinetach lekarskich.