Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 08.04.2019, 13:34
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wiesz czemu FF umieściła Lisa w Wisle? Bo u nas ma niemal pewny plac. Musiał tylko wygrać rywalizację z Buchalikiem, który jest takim sobie bramkarzem. W Amice, Legii, Lechii etc. miałby poważną konkurencję do składu, byłby bramkarzem nr 3.
dokladnie tak. Nikt tylko nie wzial pod uwagi ze Lis jest 3 razy slabszy od Buchala.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując