wolfy napisał(a):

|
Wiesz czemu FF umieściła Lisa w Wisle? Bo u nas ma niemal pewny plac. Musiał tylko wygrać rywalizację z Buchalikiem, który jest takim sobie bramkarzem. W Amice, Legii, Lechii etc. miałby poważną konkurencję do składu, byłby bramkarzem nr 3.
|
dokladnie tak. Nikt tylko nie wzial pod uwagi ze Lis jest 3 razy slabszy od Buchala.