Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 08.04.2019, 13:23
max TS napisał(a):Wyświetl post
tak tak, ja pamietam ze Ty jestes jak Jacek Majchrowski i zatrudnilbys Tajstera z 15 zarzutami. Przeciez nikt mu winy nie udowodnil.
Ja obstawiam ze Lis to tez jeden z szemranych interesow poprzedniego zarzadu. Dlaczego tak mysle? Kto placi 500tys pln za tak slabego bramkarza, w sytuacji gdy nie ma na pensje dla np. Arsenica.
Wiesz czemu FF umieściła Lisa w Wisle? Bo u nas ma niemal pewny plac. Musiał tylko wygrać rywalizację z Buchalikiem, który jest takim sobie bramkarzem. W Amice, Legii, Lechii etc. miałby poważną konkurencję do składu, byłby bramkarzem nr 3.
Zresztą - śmieszna sprawa - z tych samych powodów przyszli do nas Klemenz, Burliga, Peszko, Grabowski, został Kolar. U nas jest po prostu łatwo o pierwszy skład. Klemenz ma już dwa pełne mecze i spore szanse na kolejne. Nawet jak nam mecz zawali.
Ma to swoje zalety (jak ktoś wypali to zarobimy) jak i wady (uczą się kosztem naszych punktów).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.04.2019 o godz. 13:37.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując