max TS napisał(a):

tak tak, ja pamietam ze Ty jestes jak Jacek Majchrowski i zatrudnilbys Tajstera z 15 zarzutami. Przeciez nikt mu winy nie udowodnil.
Ja obstawiam ze Lis to tez jeden z szemranych interesow poprzedniego zarzadu. Dlaczego tak mysle? Kto placi 500tys pln za tak slabego bramkarza, w sytuacji gdy nie ma na pensje dla np. Arsenica.
|
Wiesz czemu FF umieściła Lisa w Wisle? Bo u nas ma niemal pewny plac. Musiał tylko wygrać rywalizację z Buchalikiem, który jest takim sobie bramkarzem. W Amice, Legii, Lechii etc. miałby poważną konkurencję do składu, byłby bramkarzem nr 3.
Zresztą - śmieszna sprawa - z tych samych powodów przyszli do nas Klemenz, Burliga, Peszko, Grabowski, został Kolar. U nas jest po prostu łatwo o pierwszy skład. Klemenz ma już dwa pełne mecze i spore szanse na kolejne. Nawet jak nam mecz zawali.
Ma to swoje zalety (jak ktoś wypali to zarobimy) jak i wady (uczą się kosztem naszych punktów).