wolfy napisał(a):

Masz umowę Lisa? Nie? To lepiej sobie odpuść.
Świat dorosłych działa na trochę inaczej, zarzuty trzeba mieć czym poprzeć.
|
tak tak, ja pamietam ze Ty jestes jak Jacek Majchrowski i zatrudnilbys Tajstera z 15 zarzutami. Przeciez nikt mu winy nie udowodnil.
Ja obstawiam ze Lis to tez jeden z szemranych interesow poprzedniego zarzadu. Dlaczego tak mysle? Kto placi 500tys pln za tak slabego bramkarza, w sytuacji gdy nie ma na pensje dla np. Arsenica.