Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 08.04.2019, 13:11
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Masz umowę Lisa? Nie? To lepiej sobie odpuść.

Świat dorosłych działa na trochę inaczej, zarzuty trzeba mieć czym poprzeć.
tak tak, ja pamietam ze Ty jestes jak Jacek Majchrowski i zatrudnilbys Tajstera z 15 zarzutami. Przeciez nikt mu winy nie udowodnil.
Ja obstawiam ze Lis to tez jeden z szemranych interesow poprzedniego zarzadu. Dlaczego tak mysle? Kto placi 500tys pln za tak slabego bramkarza, w sytuacji gdy nie ma na pensje dla np. Arsenica.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując