max TS napisał(a):

Widze ze dalej styki ci nie lacza po tym jak sarapata zawiodla twoje oczekiwania.
Ja Stolarczykowi nic nie zarzucam. Obstawiam ze twoja kochana pani prezes zawarla zapis w kontrakcie Lisa odnoszacy sie do tego ile minut musi zagrac w pierwszym skladzie.
Stolarczyk jest tu raczej ofaira.
|
Coraz grubiej widzę

I rozumiem że dlatego Stolarczyk posadził go na ławie w derbach.
Serio, idź się dotleń.