Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 08.04.2019, 12:55
max TS napisał(a):Wyświetl post
Widze ze dalej styki ci nie lacza po tym jak sarapata zawiodla twoje oczekiwania.
Ja Stolarczykowi nic nie zarzucam. Obstawiam ze twoja kochana pani prezes zawarla zapis w kontrakcie Lisa odnoszacy sie do tego ile minut musi zagrac w pierwszym skladzie.
Stolarczyk jest tu raczej ofaira.
Coraz grubiej widzę I rozumiem że dlatego Stolarczyk posadził go na ławie w derbach.

Serio, idź się dotleń.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując