szprotson napisał(a):

Wolfy,
z calym szacunkiem badz nie, ale ty jestes jednak lekko .......nięty. Rozumiem ze jak Lis dalej bedzie zapierdalał mecze, a jak powiem że jest cienki to będzie mój ból dupy?O co chodzi z zemszczeniem nie mam pojęcia, ale widzę że lekko Ci przygrzało.
Idźże chłopie, jak zawsze- wszystkowiedzący.
|
Jakbyś czytał moje posty zanim na nie odpiszesz to zauważyłbyś że też napisałem że Lis słabo broni. Problem zaczyna się kiedy domagasz się wstawienia kompletnie nieogranych i nie wiadomo czy gotowych na grę w E-klapie bramkarzy w jego miejsce w najważniejszym meczu sezonu, "bo zrobią karierę".
Więc jeżeli ktoś tu ma problemy to Ty. Więc lepiej idź się przewietrz, bo choćbyś nie wiem jak bardzo się tutaj pienił nie zmienisz tego że nie mamy ławki. Lis to nasz ostatni bramkarz, a Klemenz - stoper. Jakby - odpukać - coś im się stało zaczną się jaja.