Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 08.04.2019, 12:52
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Wolfy,
z calym szacunkiem badz nie, ale ty jestes jednak lekko .......nięty. Rozumiem ze jak Lis dalej bedzie zapierdalał mecze, a jak powiem że jest cienki to będzie mój ból dupy?O co chodzi z zemszczeniem nie mam pojęcia, ale widzę że lekko Ci przygrzało.
Idźże chłopie, jak zawsze- wszystkowiedzący.
Jakbyś czytał moje posty zanim na nie odpiszesz to zauważyłbyś że też napisałem że Lis słabo broni. Problem zaczyna się kiedy domagasz się wstawienia kompletnie nieogranych i nie wiadomo czy gotowych na grę w E-klapie bramkarzy w jego miejsce w najważniejszym meczu sezonu, "bo zrobią karierę".

Więc jeżeli ktoś tu ma problemy to Ty. Więc lepiej idź się przewietrz, bo choćbyś nie wiem jak bardzo się tutaj pienił nie zmienisz tego że nie mamy ławki. Lis to nasz ostatni bramkarz, a Klemenz - stoper. Jakby - odpukać - coś im się stało zaczną się jaja.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.04.2019 o godz. 13:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując