Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 08.04.2019, 12:46
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A co jest złego w promowaniu bramkarzy i sprzedaży z ich późniejszym zyskiem?

PS. Tobiasz Weinzettel jest ponad rok starszy od Lisa
Masz wyżej jasno napisane że Stolarczyk blokuje możliwość zrobienia kariery naszym pozostałym bramkarzom. Jawna patologia. Pewnie bierze w łapę od FF.

Oczywiście jaja sobie robię, ale koledzy wyżej już na serio...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując