Karherop napisał(a):

A co jest złego w promowaniu bramkarzy i sprzedaży z ich późniejszym zyskiem?
PS. Tobiasz Weinzettel jest ponad rok starszy od Lisa
|
Masz wyżej jasno napisane że Stolarczyk blokuje możliwość zrobienia kariery naszym pozostałym bramkarzom. Jawna patologia. Pewnie bierze w łapę od FF.
Oczywiście jaja sobie robię, ale koledzy wyżej już na serio...