Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.04.2019, 12:38
Tez bym dal Lisowi odpoczac ale gdybysmy mieli 2 bramkarza. A nie mamy. Wziety z Odry chlop na sztuke na kontuzje w meczu lub czerwona kartke. Bedzie bronil Lis.
Odpowiedz cytując