Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 08.04.2019, 12:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No tak, mamy jeszcze wątek spiskowy. Proponuję wywalić Stolarczyka za brudne deale z FF i blokowanie naszych młodych bramkarzy. Najlepiej od razu, teraz to modne.
Stolarczyk raczej Lisa nie kupowal...
Jesli chodzi o watek spiskowy to w naszym klubie za Sarapyty (ktora tak kochasz) dzialy rozne szemrane rzeczy.
Ostatnio edytowane przez max TS : 08.04.2019 o godz. 12:44.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując