|
Trzeba próbować grać nimi tam, gdzie bedziemy mieli w przyszłym roku deficyty. Nie ma sensu puszczać Plewki za Bashę, ale na przykład skrzydła i środek obrony, lewa pewnie tez, do wymiany w lecie. Morys za Kubę który możliwe ze odejdzie, może próbować Balickiego albo Grabowskiego na lewym skrzydle, gdzie po Sławku zostanie czarna dziura. Czy Kumaha da sie jeszcze zgłosić do rozgrywek na tym etapie?
Powód: Literówka
Ostatnio edytowane przez viktor56 : 08.04.2019 o godz. 12:08.
|