BlurgH napisał(a):

|
Plewka dostał swoje szanse w tej rundzie - dość. Tutaj ewidentnie widać, że to za wysokie progi.
|
Ewidentnie to brakuje mu ogrania na tym poziomie. Nie wiem natomiast czy w świetle nowych przepisów klub zgodzi się na wypożyczenie do 1 ligi.
Ilu piłkarzy liga wypluła w tym wieku, by parę lat później byli jej wiodącymi postaciami?