wolfy napisał(a):

Po meczu z Zagłębiem, bez względu na wynik kilku zawodników z ławki pewnie sobie pogra, ale nie wiem czy my wiążemy przyszłość akurat z rezerwowym bramkarzem, chyba go pożegnamy na koniec sezonu bo podobno jest o wiele za słaby.
Fajnie by było czasem pomyśleć przed napisaniem posta...
|
A to sformułowanie, że podobno jest słaby to opierasz na jakiś konkretnych opiniach, czy po prostu takie stwierdzenie pasuje do Twojej wizji
