Temat
:
Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe.
Wyświetl pojedynczy post
Ronaldo
Member
Od: 03.2017
Offline
#
1255
08.04.2019, 10:00
Dokładnie,jeżeli nie awansujemy(odpukać) do górnej ósemki,to trzeba już teraz postawić na kilku młodych.
Grabowski,Balicki,Kumah,Plewka.
Grabowski+Plewka od pierwszej minuty,Kumaha i Balickiego można wpuszczać z ławki.
Ronaldo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ronaldo
Znajdź inne posty napisane przez Ronaldo