Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 08.04.2019, 09:13
kolejny mecz który chciało sie ogladac i ogladało sie bardzo dobrze.
Patrząc na papier, remis brałbym w ciemno.
Szkoda ze Lis s.......ił ten mecz, dlatego na Lubin postawiłbym na tego typa z Opola (imho, tak sie robi kariere)
Mateusz juz wystarczająco nam meczy s.......ił, czas na ławkę albo do Szamotuł na naukę.
W drużynie póki co mały szpital.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując