|
kolejny mecz który chciało sie ogladac i ogladało sie bardzo dobrze.
Patrząc na papier, remis brałbym w ciemno.
Szkoda ze Lis s.......ił ten mecz, dlatego na Lubin postawiłbym na tego typa z Opola (imho, tak sie robi kariere)
Mateusz juz wystarczająco nam meczy s.......ił, czas na ławkę albo do Szamotuł na naukę.
W drużynie póki co mały szpital.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|