Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1362
Stary 08.04.2019, 08:58
Póki co to w ogóle postarajmy się wygrać tam, bo wcale to takie proste nie będzie.
Zwłaszcza mając jednego cyrkowca na stoperze i drugiego w bramce.

A widzę, że my od razu zastanawiamy się, czy będziemy na 5 czy 7 miejscu.
Co przy 9 miejscu ?

Plus albo minus, że Lubin już ma 8 - w teorii mogliby pewnie odpuscić. Z drugiej strony mają tak jak kolega wyżej napisał - ciśnienie na top pozycję i grube premie zapewnione przez KGHM, także i tak będą zadupcać na 5 biegu.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 08.04.2019 o godz. 09:32.
Odpowiedz cytując