Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

fajna ciekawostka , ale lepiej żeby piłkarze nie czytali tego przed meczem 
tylko zwyciestwo !
ps ciekawa jest ta dywagacja która była wcześniej podniesiona , mianowicie co w sytuacji (jak wiadomo końcówka sezonu to multiliga i mecze o tej samej porze) gdy wypadną mecze nasz i żydów w tym samym czasie ?
|
Nie spotkałem się jeszcze z wyjaśnieniem co zrobią w tym przypadku (dziwie się, że dziennikarze nie poruszają tego tematu, chociaż ich tylko interesują tanie sensacje i pewnie nawet nie zdają sobie z tego sprawy, że może dojść to czegoś takiego), ale oczywistym jest dla mnie, że nie dojdzie do takiej sytuacji, że Wisła i Cracovia grają u siebie o tej samej godzinie (zwłaszcza, że na jeden z tych stadionów na pewno przyjedzie wtedy Legia).
Pewnie, będą coś kombinować w terminarzu... Ciekawe jak to rozwiążą.
Mam tylko nadzieję, że w Sobotę o 20 dalej będziemy mogli sobie dywagować w tym temacie, gdyż w wypadku braku awansu już nie będzie nad czym kminić
