fajna ciekawostka , ale lepiej żeby piłkarze nie czytali tego przed meczem
tylko zwyciestwo !
ps ciekawa jest ta dywagacja która była wcześniej podniesiona , mianowicie co w sytuacji (jak wiadomo końcówka sezonu to multiliga i mecze o tej samej porze) gdy wypadną mecze nasz i żydów w tym samym czasie ?