Książę Palownik napisał(a):

Dokładnie. Kibiców było znacznie mniej niż na derbach. Widać to nawet po tym jak sprawnie wychodziło się ze stadionu po meczu. Zdecydowanie wczoraj była najmniejsza frekwencja z meczów wiosennych.
Wydaje mi się, że klub podaje liczbę uprawnionych do wejścia na mecz, a nie realną liczbę z kołowrotków.
BTW powinni ten catering zlikwidować - od 40 minuty zaczynają się pielgrzymki po kiełbasę a kibicować nie ma komu
|
Dla mnie szokiem jest, że ktoś chce kupić to co tak podają. A co dopiero rezygnować z meczu dla takiego żarcia