Dobry wieczór wszystkim,
My jako kibice jesteśmy wielcy , ale .....................
Dla ostudzenia komfortu psychicznego ......... i somozadowolenia pod względem ilości
kibiców na meczu. Wartość podana przez organizatora nie jest wartością/ilością kibiców z
kołowrotka meczowego obecności na trybunach tylko z summarum sprzedanych na ten mecz
biletów + abonamenty .
Na stadionie na 100% nie było obecnych 26.010 widzów ,
każdy to z obecnych powie. (Wisełka rządzi w Krakowie)
Na "C" szmatka (mała co prawda, ale wisiała)
Sharks -ów była zawieszona.
Pan Jarek Królewski twierdził ,że jako współwłaściciel klubu na to nie zezwoli.
Być może tym ujął (mnie na pewno) darczyńców biorących udział w różnych akcjach pomocowych
dla Wisły , a
teraz milczy zerojedynkowo jak zaklęty
w tej kwestii chociaż obelgi kierowane w kierunku żydów opłacił sowicie z klubowej kasy.
Doping pod kierownictwem ULTRA -sów był wspaniały. Głos mam zdarty na maxa.
Członkowie Socios obecni w wymiarze zauważalnym dla członków.
Prezes Witek obecny , ja obecny , jeszcze dwóch obecnych na walnym zgromadzeniu
rozpoznałem na "trybunie " H"
Musimy jednak jako Socios być bardziej rozpoznawalni dla ogółu kibiców.