Wyświetl pojedynczy post
Mintokur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 07.04.2019, 22:51
Dobry wieczór wszystkim,

My jako kibice jesteśmy wielcy , ale .....................

Dla ostudzenia komfortu psychicznego ......... i somozadowolenia pod względem ilości
kibiców na meczu. Wartość podana przez organizatora nie jest wartością/ilością kibiców z
kołowrotka meczowego obecności na trybunach tylko z summarum sprzedanych na ten mecz
biletów + abonamenty . Na stadionie na 100% nie było obecnych 26.010 widzów ,
każdy to z obecnych powie. (Wisełka rządzi w Krakowie)

Na "C" szmatka (mała co prawda, ale wisiała) Sharks -ów była zawieszona.
Pan Jarek Królewski twierdził ,że jako współwłaściciel klubu na to nie zezwoli.
Być może tym ujął (mnie na pewno) darczyńców biorących udział w różnych akcjach pomocowych
dla Wisły , a teraz milczy zerojedynkowo jak zaklęty w tej kwestii chociaż obelgi kierowane w kierunku żydów opłacił sowicie z klubowej kasy.

Doping pod kierownictwem ULTRA -sów był wspaniały. Głos mam zdarty na maxa.
Członkowie Socios obecni w wymiarze zauważalnym dla członków.
Prezes Witek obecny , ja obecny , jeszcze dwóch obecnych na walnym zgromadzeniu
rozpoznałem na "trybunie " H"
Musimy jednak jako Socios być bardziej rozpoznawalni dla ogółu kibiców.
Odpowiedz cytując