Wyświetl pojedynczy post
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1254
Stary 07.04.2019, 21:51
Jeśli zarządzeniem nieprzychylnego losu nie awansujemy do 8ki, to będzie wypadało grać tymi chłopakami w każdym meczu. Dwóch powinno być w grze cały czas, a jak nie, to przynajmniej dostawać połówki.
Odpowiedz cytując