Temat
:
Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe.
Wyświetl pojedynczy post
viktor56
Senior Member
Od: 12.2017
Offline
#
1254
07.04.2019, 21:51
Jeśli zarządzeniem nieprzychylnego losu nie awansujemy do 8ki, to będzie wypadało grać tymi chłopakami w każdym meczu. Dwóch powinno być w grze cały czas, a jak nie, to przynajmniej dostawać połówki.
viktor56
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do viktor56
Znajdź inne posty napisane przez viktor56