Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1354
Stary 07.04.2019, 20:43
rozmawiałâ™Łem z koleżką z Lubina. Po meczu z AGKŚ było mega wqrwienie za stratę punktów , to samo po meczu z Górnikiem. Teraz kiedy mają tylko 6 pkt do trzeciego miejsca, jest wielkie parcie na puchary. Trochę za darmo sprzedali Jagiełłę a chcą jeszcze zarobić na Sliszu Oku Pawłowskim i Forencu.
Za ch... nam nie odpuszczą.Tego możemy być pewni. 90 minut będą gryźć trawę.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując