wolfy napisał(a):

|
Tutaj kończy się statystyka. Trzeba pokonać Zagłębie na wyjeździe i mamy awans.
|
No trzeba. Zagłębie już jest w top8 więc zagra na luzie. Nie wiadomo czy im to pomoże czy przeszkodzi.
O właśnie (21:29) w "Lidze -" mówią o meczu Zagłębia.