serek.c2 napisał(a):

|
Naprawdę przestańmy już z tą śpiewką o inwestorach, którzy tu stoją w kolejce po Wisłę, ale czekają czy race będą odpalane i czy będzie wisiała flaga z rekinem...
|
Bo jak rozumiem jesteś w stanie udowodnić, że nie ma to znaczenia.
Jak widać nasza sytuacja od jesieni nikogo nic nie nauczyła.