|
Cienko to wygląda. Podejrzewam, że trzeba będzie wybić sobie z głowy przynoszące jakąś kasę mecze z czołówką, a nastawić się na szorowanie dna na trybunach w meczach o pietruszkę.
Jednak cel, po zawirowaniach grudniowych, został chyba osiągnięty.
Nie spadamy.
Gramy dalej.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|