|
Tu juz nie ma co liczyc na innych ,czas prezentow sie skonczyl i jedyne co nas ratuje to porzekadlo umiesz liczyć to licz na siebie.
Trzeba sie jakos mega zmobiizowac,jest tydzien ,bedzie wiecej swiezosci po tych 3 szybkich meczach.
A jak Kuba bedzie to ja wierze,ze mozna tam wygrać.Cala druzyna wskakuje na ten level meczu z Legią i szanse napewno mamy.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 07.04.2019 o godz. 18:54.
|