Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 07.04.2019, 18:41
Pierwsza połowa dla Piasta ,druga dla nas,czyli remis.Piast lepszy "na oko" a my mielismy wiecej setek czyli remis.
Jednak Piast gral jak gral Valencia ktory robi tam grę,wyciagnijcie jego+ ich podstatwowego obronce i mozemy zagrac zeby bylo po równo,takie glupie gdybanie ale tak tez mozna na to popatrzec.
Kuba to jakies 70% zespolu,bez niego druzyna jakby traci charakter.tez smiem twierdzic ze z Kuba bysmy wczoraj jakos wygrali.
No i ten Lis ,nowy bramkarz potrzebny na wczoraj jak niechcemy babola za babolem ,jak za Pawełka.On nawet porządnie piłki złapać nie potrafi.

No i jeszcze na C+ mecz i Mielcarski,az kipialo z niego niechecią do Wisly,obsesja czy cos ,chłop wszedzie widzi jakies "ale" przy naszych akcjach, przy akcjach rywali szybciutko chce powtorek bo moze tam coś było ,co wiecej po 10 minutach byl pewny ze Piast wlepi nam kilka goli, serio dawno nie slyszalem tak chamowatego komentowania meczu.Z Węgrzynem sie przescigają w tej niecheci do Wisly.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 07.04.2019 o godz. 19:01.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując