|
30.05.2006 r. - Kuszczak puszcza bramkę strzeloną z pola karnego.... Kolumbii.
10.08.2006 r. - Kuszczak podpisuje kontrakt z Manchesterem United.
Ja ogólnie jestem ciekawy jak z finansami klubu w tej rundzie (nie piszę o całokształcie bo wiem, że mamy długi). Wszak poprzedni zarząd twierdził, że gdy na Wiśle będzie frekwencja w okolicach 15-25 tys. (nie pamiętam dokładnej liczby) to nawet sponsor na koszulki będzie niepotrzebny.
Ostatnio edytowane przez Brozinho_23 : 07.04.2019 o godz. 15:21.
|