Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 07.04.2019, 14:42
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem jak to liczą(może sprzedanych biletów) ,ale dla mnie z perspektywy trybuny,zdecydowanie było mniej ludzi niż derbach,gdzie podawali 25tys.
Kto był na meczu pewnie powie to samo
Podawana jest zawsze ilość sprzedanych wejściówek (karnety + bilety), chyba każdy klub tak robi zgodnie z sugestią Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując