Griszka30KR napisał(a):

Ja nie wiem jak to liczą(może sprzedanych biletów) ,ale dla mnie z perspektywy trybuny,zdecydowanie było mniej ludzi niż derbach,gdzie podawali 25tys.
Kto był na meczu pewnie powie to samo
|
Podawana jest zawsze ilość sprzedanych wejściówek (karnety + bilety), chyba każdy klub tak robi zgodnie z sugestią Ekstraklasy.