Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 07.04.2019, 14:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem że Piast, ale popatrzcie w tabele, popatrzcie kto ile punktów zdobył wiosna i co Wam z niej wyjdzie? Że Piast to najlepsza drużyna 2019 roku w Polsce. Fragmentami oddaliśmy im pole ale ilość akcji jaka stworzyliśmy mogliśmy spokojne zamienić na minimum 2 bramki wiecej:
Setka Peszki
Setka Kołata
Karny Pietrzaka
Gol że spalonego Boguskiego
Strzał Savicevicia

A tu narzekania że zagraliśmy jak za Kiko... Litości.
Bo nie ma jakości w tej drużynie. Kolar nie radzi sobie w grze, Drzazga jest od niego lepszy. Poza tym wg mnie Wojtkowski więcej daje drużynie niż Kolar. Ogólnie masa strat Piast fajnie piłką operuje a my 2 podania i strata. Na palcach 1 ręki można policzyć u nas ile my zrobiliśmy akcji do przodu gdzie wymieniliśmy chociaż 5 dokładnych podań po ziemi.
Gdyby nie Sławomir to wyglądałoby to źle, ale śmiem twierdzić, że jakby był Kuba, to byśmy to wygrali
Ostatnio edytowane przez regan : 07.04.2019 o godz. 14:40.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując