Karherop napisał(a):

|
Korona nie może nawet wyprzedzić , jeśli zremisujemy w Lubinie w żadnym wariancie.
|
Ale gdy będzie miała 43 punkty to mecze z nią będą się liczyły do małej tabelki i Lech nas wyprzedzi.
Lech 7
Wisła 6
Korona 4
My i Korona zostajemy w dolnej ósemce.
EDIT: Faktycznie, w przypadku Pogoni 0 pkt nie jest potrzebne, skorygowałem. Dzięki.