|
Na ten moment to opcje są trzy:
Zagłębie - Wisła 2 i mamy pewny awans
albo
Zagłębie - Wisła X
Pogoń zdobywa zero punktów w ostatnich dwóch meczach
albo
Zagłębie - Wisła X
Pogoń zdobywa co najmniej dwa punkty w ostatnich dwóch meczach
Lech - Jaga 2
Piast - Korona 1X
Podsumowywując, nie wygrywając w Lubinie tylko cud da nam awans.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 07.04.2019 o godz. 14:01.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|