Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1338
Stary 07.04.2019, 13:52
Na ten moment to opcje są trzy:

Zagłębie - Wisła 2 i mamy pewny awans

albo

Zagłębie - Wisła X
Pogoń zdobywa zero punktów w ostatnich dwóch meczach

albo

Zagłębie - Wisła X
Pogoń zdobywa co najmniej dwa punkty w ostatnich dwóch meczach
Lech - Jaga 2
Piast - Korona 1X

Podsumowywując, nie wygrywając w Lubinie tylko cud da nam awans.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 07.04.2019 o godz. 14:01.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując