wolfy napisał(a):

Według Stanowskiego to my go sprzedamy ze sporym przebiciem, sam podobnie twierdziłem i oby tak się stało, bo mam poważne wątpliwości po tym co ostatnio odpierdala...
Wygrana z Zagłebiem daje nam pewną ósemkę, remis tylko jeśli Pogoń lub Lech przegrają swoje mecze.
|
Trzeba brać pod uwagę koszty i jego zakup. Kosztem może być ewentualny brak awansu do ósemki, ciężko to oszacować, ale przy takim scenariuszu to pewnie jego kosz wyniósłby 0,5mln euro.
Przy średnim bramkarzu takim jak np Buchalik bilibyśmy się o podium... tak, więc jak dla mnie promocja Lisa jest z punktu widzenia sportowego jak i ekonomicznego bezsensowna chyba, że sprzedamy go za 2mln euro :/