|
Na Brodę bardzo liczą w klubie, ale chcą aby regularnie grał w CLJ. Jednak sam fakt że ostatnio do Sosnowca pojechał on a nie Tobiasz świadczy że jest wyżej w hierarchii.
Grabowski musi dostać szansę i nie wyobrażam sobie aby w przypadku absencji Pietrzaka (ma 3 żółte) to grał na lewej Burliga albo Palcic...
Zresztą cała nasza obrona to wzór w CLJ i jeśli komus należy się szansa to w pierwszej kolejności Brodzie, Grabowskiemu i Szotowi.
|