|
Ja wiem że Piast, ale popatrzcie w tabele, popatrzcie kto ile punktów zdobył wiosna i co Wam z niej wyjdzie? Że Piast to najlepsza drużyna 2019 roku w Polsce. Fragmentami oddaliśmy im pole ale ilość akcji jaka stworzyliśmy mogliśmy spokojne zamienić na minimum 2 bramki wiecej:
Setka Peszki
Setka Kołata
Karny Pietrzaka
Gol że spalonego Boguskiego
Strzał Savicevicia
A tu narzekania że zagraliśmy jak za Kiko... Litości.
|