|
Przeglądnąłem na szybko pierwszą połowę i bramkę z drugiej połowy. Broda, Grabowski i Kumah spokojnie zasługują na to, żeby ich sprawdzić w pełnym wymiarze czasowym w E-klasie. Grabowski pokazał wszystko, czego się wymaga od bocznego obrońcy. Mam tylko wrażenie, że żeby grać na seniorskim poziomie, to musi troszeczkę popracować nad aspektami przygotowania fizycznego i motorycznego (wiem, że i ten i poprzedni filmik z meczów Wisły tego nie oddaje, ale przy jego parametrach fizycznych dodatkowe 2-3 kg masy mięśniowej naprawdę nie stanowiłyby przeszkody, a jednak obrona wymaga siły - ale mogę się mylić, bo tak jak napisałem - to na podstawie filmików z CLJ). Ma 19 lat, urosnąć już raczej nie urośnie, więc trening z obciążeniami nie powinien mu zrobić krzywdy. Kumah ? Pierwsza bramka - miodzio, druga - łatwiejsza, ale jeszcze lepsza. Broda się nie napracował tym razem, ale po wczorajszych popisach pierwszego nota bene bramkarza - dlaczego by nie dać mu szansy ?
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|