|
Akurat nie jest tajemnicą jakich inwestorow odprawiał Cupial z kwitkiem kiedy nas nie chciał sprzedac i gdyby jego ludzie wykazali się choć najmniejszym zaangażowaniem pod koniec ery TF to nie Meresinki dostałby Wiśle za frytki ...
Do polskiej piłki trzeba być zapaleńcem, ale jednak np Waldemar Kita chciał nas kupić, a gdzie w końcu zainwestował.- wszyscy wiemy.
|