Wehrmacht napisał(a):

Zawsze do wszystkiego mozna dopisac 2 wykluczajace sie teorie i sensownie je uargumentowac. Sa w 8 wiec moze sie wkrasc rozprezenie, moga faktycznie troche odpuscic. Z drugiej strony mogla zejsc z nich presja, zagraja kompletnie na luzie. My tez - ogromna presja i z drugiej strony swiadomosc koniecznosci zwyciestwa, wiec w teorii powinnismy umierac na murawie by wygrac.
Okaze sie jak bedzie. Oby tylko wszyscy ktorzy moga byli zdrowi.
|
Oczywiście. Jeśli jednak masz dać coś ekstra z wątroby i zakładać wysoki pressing od pierwszej minuty to wtedy gdy grasz o coś... Żeby daleko nie szukać ostatni mecz Polska Japonia na mundialu gdy obie drużyny przez 15 minut czekały na końcowy gwizdek
