Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1333
Stary 07.04.2019, 10:14
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Zawsze do wszystkiego mozna dopisac 2 wykluczajace sie teorie i sensownie je uargumentowac. Sa w 8 wiec moze sie wkrasc rozprezenie, moga faktycznie troche odpuscic. Z drugiej strony mogla zejsc z nich presja, zagraja kompletnie na luzie. My tez - ogromna presja i z drugiej strony swiadomosc koniecznosci zwyciestwa, wiec w teorii powinnismy umierac na murawie by wygrac.

Okaze sie jak bedzie. Oby tylko wszyscy ktorzy moga byli zdrowi.
Oczywiście. Jeśli jednak masz dać coś ekstra z wątroby i zakładać wysoki pressing od pierwszej minuty to wtedy gdy grasz o coś... Żeby daleko nie szukać ostatni mecz Polska Japonia na mundialu gdy obie drużyny przez 15 minut czekały na końcowy gwizdek
Odpowiedz cytując