|
Tak ciągle słyszymy inwestorzy patrzą i notują ... Gdzie byli Ci mityczni inwestorzy, gdy Cupiał chciał się pozbyć Wisły ? Do polskiej ligi wchodzą głównie zapaleńcy, bo każdy inny woli się reklamować w klubie gdzie ludzie nie biją brawo za poprawne kopnięcie piłki tylko konkretny poziom. Przykład z naszego regionu OknoPlast. Wbrew pozorom w Polsce nie jest problem kiboli, jak wielu twierdzi, że jest to jedyne zło nędzy w naszej piłce, tylko baranów, którzy tym wszystkim kierują.
|