subiektywnie nie wydaje mi się abyśmy byli w tym meczu lepsi od Piasta , fakt mieliśmy kontry po których moglibysmy strzelic gole , gdyby u nich bronił zwykły bramkarz a nie taki przeuj , niemniejednak subiektywnie drżałem przy każdym ich ataku pozycyjnym , były wielominutowe fragmenty gdy mecz wyglądał jak gierka juniorów z seniorami , a to dlatego że nasz środek pola grał nie na full swoich możliwości (wiadomo sił brakło 3 mecz w tygodniu a ławki nie mamy) , nasz środek obrony - elektryczny , a boki obrony OK , super dają w ofensywie , liczby mają świetne (bramki, asysty) ale jeśli chodzi o defensywe to już z tym gorzej
wiem że zrozumieliście już w jakiej sytuacji jest klub , więc i oceniany jest tolerancyjniej , ale wczoraszy mecz wygladał jak te mniej udane za Kiko , czyli średnio udana destrukcja i od czasu do czasu świetne kontry
np z Lechem w Poznaniu , tez niby remis , ale pamiętamy jak było
osobiście liczę na wypoczynek naszych piłkarzy przed Lubinem, bo tego im aktualnie brakuje najbardziej
i 3majmy kciuki za powrót Kuby , bo Wasyla jak wiadomo nie będzie
"To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

"