|
Oczywiście absolutnie nie liczę na odpuszczenie meczu.i pamiętam co się wydarzyło kilka lat temu za Wdowczyka.. natomiast w świadomości ligowców 8 jest jak niebotyczne niebo i mówiąc że wielu nie myśli o wakacjach jesteście w błędzie. Tym bardziej tak przeciętna drużyna jak Zagłębie.
Po prostu lepiej dla nas że Zagłębie ma awans, takie jest moje zdanie.
|