Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1329
Stary 07.04.2019, 09:36
Oczywiście absolutnie nie liczę na odpuszczenie meczu.i pamiętam co się wydarzyło kilka lat temu za Wdowczyka.. natomiast w świadomości ligowców 8 jest jak niebotyczne niebo i mówiąc że wielu nie myśli o wakacjach jesteście w błędzie. Tym bardziej tak przeciętna drużyna jak Zagłębie.
Po prostu lepiej dla nas że Zagłębie ma awans, takie jest moje zdanie.
Odpowiedz cytując