Wyświetl pojedynczy post
Robcio
Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Nowy Targ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1327
Stary 07.04.2019, 09:26
Cytat:
Największy plus obecnej sytuacji to że Zagłębie ma pewny awans do 8. Będzie to w ich psychice że mają już wakacje, bo w ambicje wywalczenia pucharów u nich nie wierzę
Według mnie to minus, zagrają na luzie, bez presji, a u nas będzie dokładnie na odwrót
:
Odpowiedz cytując