Cytat:
|
Największy plus obecnej sytuacji to że Zagłębie ma pewny awans do 8. Będzie to w ich psychice że mają już wakacje, bo w ambicje wywalczenia pucharów u nich nie wierzę
|
Według mnie to minus, zagrają na luzie, bez presji, a u nas będzie dokładnie na odwrót