NHitman napisał(a):

Mecz z Piastem i wcześniejszy z Zagłębiem pokazał ile znaczy jedna osoba dla tej drużyny. Nie ma Błaszczykowskiego i są okropne męczarnie. Do przerwy Piast mógł już prowadzić 3-0, tylko jakiś cud się stał, że to zremisowaliśmy.
Nie wiem jak idzie szukanie inwestora/sponsora, ale powinno natychmiast przyśpieszyć, bo na niektórych pozycjach są potrzebne wzmocnienia na wczoraj.
|
Typowe myślenie kibica. Dawać pieniądze trzeba transferow!!!
A dziura 40 milionów zasypie się sama.
Emocje opadły, byliśmy w tym meczu lepsi od Piasta i szkoda że błędy indywidualne zadecydowały o remisie.
I proponuje jednak zejść z Lisa, bo popełnił wczoraj błędy ale równie fatalnie decyzję podejmował Pietrzak przy karnym czy Peszko nie strzelając na pusta. Drużyna przegrywa i wygrywa razem. Teraz potrzebują wsparcia przed meczem w Lubinie, a nie wyzywania...